Adresa

Kraj:

Mesto:

Košice - mestská časť Sever

Ulica:

Národná trieda

Cena: 128 880,- €

Vlastníctvo:

osobné

Typ:

predaj - exkluzívne

Stav:

úplne prerobený

Pripravujeme na predaj 2-izbový kompletne zrekonštruovaný byt, ktorý máte možnosť si ihneď rezervovať. Plánované dokončenie rekonštrukcie je 28.2.2021. Byt sa nachádza v mestskej časti Košice – Sever, na Národnej Triede č. 73 a pozostáva z 2 obytných miestností a príslušenstva, príslušenstvom je kuchyňa, chodba, kúpeľňa, WC, loggia a veľká pivnica 10m2, bytový dom je bez výťahu. Poschodie 2/4.

Byt bude totožný ako na fotkách, ktoré sú použité z našej predošlej rekonštrukcie z Lomnickej ulice, z identického typu bytu. Máte možnosť si ho prezrieť na našej webstránke.

Starostlivým výberom materiálov, prechádza byt modernou, kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou. Tá zabezpečila, aby ste v byte nemuseli prerábať naozaj nič. Vytvorili sme kompletne zrekonštruovaný priestor, v ktorom sme použili nadštandardné materiály. Kompletná rekonštrukcia zahŕňa plastové okná, murované jadro, novú sanitu, obklady, keramická dlažba na chodbe a v kuchyni, renováciu pôvodných parkiet (brúsenie, voskovanie, lakovanie), vstavaná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (varná doska, elektrická rúra na pečenie, digestor, umývačka riadu, práčka), nové interiérové dvere + oblôžkové zárubne, nové vstupné bezpečnostné dvere, stierky a stropy s bodovým osvetlením. V byte je kompletne vymenená elektroinštalácia (s revíznou správou podľa najnovších noriem), nové rozvody vody a odpadu.

Dizajnérska firma HAPPY HOMES Vám vie dotvoriť našu rekonštrukciu, funkčným a kvalitným nábytkom. (Nábytok na foto nie je v cene bytu)

Byt ma dobre situovanú polohu a súčasne je vzdialený 5 min od historického centra mesta autom. Daná lokalita ponúka kompletnú občianskú vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, Obchodný dom Mier, základná škola a škôlka a UNIVERZITA VETERINÁRNEHO LEKÁRSTVA Louisa Pasteura. Byt je vhodný aj ako investícia na prenájom pre zahraničných študentov.

Pokiaľ hľadáte pekné bývanie, tak je táto nehnuteľnosť niečo pre Vás.

Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi radi pomôžeme.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

REAL ESTATE LIMITED s.r.o.
Branislav Dedič
+421 918 841 507
relslovakia.sk

Podrobné informácie

Pivnica

áno

Zariadenie

zariadený

Úžitková plocha

55 m2

Celková rozloha

55 m2

Balkón

nie

Lódžia

áno

Rozloha lódžie

3.00 m2

Zateplený objekt

áno