Adresa

Kraj:

Mesto:

Tatranská lomnica

Ulica:

-

Cena: 360 000,- €

Vlastníctvo:

osobné

Typ:

predaj - exkluzívne

Exkluzívne iba u nás. Ponúkame na predaj krásny 2-izbový apartmán v Tatranskej Lomnici. Apartmán sa nachádza v štvorhviezdičkovom komplexe Hotela Kukučka**, v priamom centre Tatranskej Lomnice, iba 200m od stanice lanovky. Celková rozloha apartmánu 42m2, plus balkón 12m2, na 1/3 poschodí s parkovacím státim pri budove.
Apartmán pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou a jedálňou, priestrannej spálni s king-size posteľou, veľkej kúpeľne spoločne s WC. Všetko vo vyššom štandarde, 2x TV atď..
Majiteľovi apartmánu prislúcha ako možnosť využívania k dispozícii v rámci budovy fínska sauna, lyžiareň, BBQ altánok, privátne fitness centrum a wellness centrum v hlavnej budove.
V rámci hotelového komplexu reštaurácia s barom, detský kútik, externý 24/7 monitoring spoločných priestorovm služby hotelovej recepcie, prípadne možnosť prenájmu so zaujímavým ročným výnosom, alebo vlastným prenájmom cez ubytovacie portály.
Z priestranného balkóna (obývačky a spálne) je priamy výhľad na skalnaté pleso a Lomnický štít.
(pri kúpe platcom DPH, je možnosť prenosu daňovej povinnosti)
V rámci hotelového komplexu je tu tiež k dispozícii reštaurácia s barom, detský kútik, meeting room, ako aj kongress room. Apartmán je možné prenajímať v rámci hotela so zaujímavým ročným výnosom. Viac info na apartmanlomnica.com. Ďalšie informácie na vyžiadanie.

Podrobné informácie

Celková rozloha

42 m2

Balkón

áno

Rozloha balkóna

12.00 m2