Adresa

Kraj:

Mesto:

-

Ulica:

Letná

Cena: 112 000,- €
predané

Vlastníctvo:

osobné

Druh:

3-izbový byt - novostavba

Typ:

predaj - exkluzívne

Stav:

pôvodný

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký tehlový byt s loggiou v pôvodnom stave, v lukratívnej lokalite na Letnej ulici, v mestskej časti Košice – Staré Mesto, o rozlohe 82,80 m2.

Dispozícia: predsieň, 2 x izba, veľká kuchyňa (s možnosťou prerobenia na obývaciu izbu s kuchyňou, čím by vznikol 3-izbovy byt) kúpeľňa, WC, loggia, pivnica.

Byt sa nachádza v žiadanej lokalite pri Technickej univerzite na Letnej ulici, časť – Staré Mesto, v slušnom bytovom dome, s bezproblémovými susedmi.

Byt je ideálny pre klientov, ktorí oceňujú pohodlnosť bývania v starom meste, ale aj ako investičná príležitosť z hľadiska budúceho prenájmu, vzhľadom k tomu, že o túto lokalitu je veľký záujem /blízko Technická univerzita,centrum mesta…/.
Ide o pomerne tichú lokalitu, mimo hlavnej cesty. V okolí bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, nové potraviny Fresh, lekárne, OC Merkur, MŠ, ZŠ, MHD.

Kúpna cena bytu je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.
Byt je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi radi pomôžeme.
Ak chcete bývať v centre mesta a mať všetko na dosah, neváhajte a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti na tel. č. 0904 053 526

Podrobné informácie

Počet poschodí

4

Pivnica

áno

Parkovanie

áno

Úžitková plocha

83 m2

Celková rozloha

83 m2

Lódžia

áno

Postavené z

tehla

Vykurovanie

vlastné