Adresa

Kraj:

Mesto:

Košice - mestská časť Staré Mesto

Ulica:

-

Cena: 149 000,- €

Vlastníctvo:

osobné

Typ:

predaj - exkluzívne

Stav:

pôvodný

Ponúkame na predaj 2-izbový byt, ideálne situovaný v srdci starého mesta, čo predstavuje bohatú občiansku vybavenosť a dostupnosť na skok do centra mesta. Nachádza sa na 5./6. poschodí a pozostáva z 2 obytných miestností a príslušenstva. Príslušenstvo tvorí kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, WC, balkón a pivnica. Byt je v pôvodnom stave, čo predstavuje vynikajúcu príležitosť pre úplnú rekonštrukciu a prispôsobenie podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Byt je možné prerobiť z 2-i. na 2,5 izbový, tak ako na identickom byte (viď. posledné obrázky).

Ako stavebná firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti rekonštrukcií, sme pripravení pomôcť Vám s rekonštrukciou tohto bytu a vytvoriť Vaše vysnívané bývanie. S naším tímom odborníkov v oblasti stavebných prác Vám garantujeme kvalitné a štýlové riešenia. Sme schopní realizovať rekonštrukciu presne podľa Vašich preferencií a požiadaviek, aby ste sa cítili ako doma.

Ak hľadáte byt s neobmedzeným potenciálom a chcete si ho prispôsobiť podľa vlastných predstáv, neváhajte nás kontaktovať. Spolu vytvoríme Váš vysnívaný domov v jednej z najlepších lokalít mesta.

V prípade zájmu o obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať.
Cena nehnuteľnosti je vrátane odmeny pre RK. V odmene pre RK je zahrnutý kompletný právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckych práv a riešenie kompletnej agendy, až po prevzatie nehnuteľnosti. Bezplatné hypotekárne poradenstvo Vám poskytnú naši špecialisti.

Podrobné informácie

Výťah

áno

Celková rozloha

59 m2

Balkón

áno

Postavené z

tehla