Adresa

Kraj:

Mesto:

Košice - mestská časť Západ

Ulica:

Obrody

Cena: 240 000,- €

Vlastníctvo:

osobné

Typ:

predaj - exkluzívne

Stav:

úplne prerobený

Ponúkame na predaj štýlový 3. izbový byt v novostavbe s kompletným zariadením. Byt je orientovaný do súkromnej záhrady, ktorá je súčasťou obytného domu a ponúka nadštandardné bývanie v príjemnom prostredí mimo hlavnej cesty.

Interier tvorí obývacia izba (s priamym vstupom na terasu) prepojená s kuchyňou a jedálňou, 2 spálne orientované do dvora, kúpeľňa (sprchovací kút a vaňa), samostatné WC, vstupná hala a šatník. Súčasťou bytu je aj pivnica.

Dôkladným výberom materiálov a dôrazom na profesionálne prevedené práce pri dokončení, vznikol byt s jedinečnou atmosférou a dizajnom. Vybavenie zahrňuje napríklad drevené podlahy, kvalitnú taliansku keramiku v kúpelni a vstupnej hale, výberovú sanitu, značkové osvetlenie, na mieru vyrobený nábytok vrátane kuchyne, vstavané spotrebiče (umývačka, práčka so sušičkou, parná rúra, mikrovlná rúra), alarm, bezpečnostné dvere a iné.
Cena bytu zahrňuje všetok nábytok zobrazený na fotografiách.

Novostavba bola dokončená v roku 2010. Súčasťou je súkromná záhrada, ktorá je celoročne udržiavaná a ponúka miesto pre oddych. Plná občianská vybavenosť v pešom dosahu a skvelá dopravná dostupnosť zvyšujú komfort bývania v tejto nehnuteľnosti. Okrem nákupného centra, kaviarni, detských ihrísk sú v blízkosti aj školy všetkých stupňov a lekárske služby.

K bytu ponúkame vnútorné parkovacie miesto – 15.000 EUR.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte si dohodnúť obhliadku.

Ing. Dominika Tomčová
tel.č. +421 904 053 526

Podrobné informácie

Počet izieb

3

Počet poschodí

4

Výťah

áno

Kúpeľňa

vaňa a sprchovací kút

Pivnica

áno

Rozloha terasy

1.59 m2

Zariadenie

zariadený

Úžitková plocha

97.61 m2

Celková rozloha

108 m2

Terasa

áno

Rozloha terasy

10.42 m2

Zateplený objekt

áno