Adresa

Kraj:

Mesto:

Košice - mestská časť Staré Mesto

Ulica:

Kuzmányho

Cena: 2 375 000,- €

Vlastníctvo:

-

Typ:

predaj - exkluzívne

Stav:

po rekonštrukcii

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu v tesnej blízkosti centra mesta Košice – Staré mesto, na sídlisku Kuzmányho, pešou dostupnosťou do centra mesta
V minulosti budova slúžila ako priestor pre obchod a služby pričom po rozsiahlej rekonštrukcii slúži na prenájom rôznych prevádzok ako napr.: lekáreň, herňa / bowling, reštaurácia, drogéria, kadernícky salón, kancelárie, sklady a pod.

Budova je momentálna prenajatá na viac ako 95%, s rôznymi dĺžkami nájomných zmlúv, ktoré predložíme záujemcom pri osobnom stretnutí. Zároveň bude záujemcom umožnené nahliadnuť do kompletnej dokumentácie tak technickej ako aj účtovnej pre zhodnotenie príjmov a výdavkov na budovu ako celok. Všetky bližšie informácie Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí.

Budova je v osobnom vlastíctve a predajom prechádzajú na nového vlastníka všetky nájomné vzťahy. Návranosť budovy je medzi 10-12 rokov.

Budova má zastavanú plochu 1250 m2, je tvorená dvoma podlažiami, pričom druhé NP je odsadené a jeho plocha je 1550 m2, teda celková prenajímateľná plocha je na úrovni cca 2200m2 bez komunikačných priestorov, schodísk a pod.

Budova má zo zadnej strany prístup pre osobné aj nákladné vozidlá za účelom zabezpečenia zásobovania, prípadne parkovania menšieho počtu vozidiel.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky na t.č. +421 918 841 507 alebo emailom konatel@relslovakia.sk

Podrobné informácie

Rozloha pozemku

1559 m2

Zastavaná plocha

1250 m2

Úžitková plocha

2000 m2

Zateplený objekt

áno