Adresa

Kraj:

Mesto:

Košická Belá

Ulica:

-

Cena: 135 000,- €

Vlastníctvo:

osobné

Typ:

predaj - exkluzívne

Stav:

pôvodný

PONÚKAME NA PREDAJ EXKLUZÍVNÉ KRÁSNU CHATU PRIAMO PRI VODNEJ NÁDRŽI RUŽÍN S VÝHĽADOM NA PRIEHRADNÚ NÁDRŽ.

Ak si chcete pozrieť video prehliadku ponúkanej nehnuteľnosti skopírovaním tohto linku do Vášho prehliadača: youtube.com/watch?v=v8o5i3bma8o

Ponúkame na predaj krásnu a útulnú drevenú chatu priamo pri vodnej nádrži Ružín. Výmera pozemku je 593 m2 a pozemok je v osobnom vlastníctve. Zastavaná plocha je 52 m2. Vodné mólo je oficiálne shválene, nachádza sa pri nom aj el. zástrčka, ktorú využijete najmä pri večernom sedení alebo chytaní rýb. Prístupová cesta je spevnená štrkom. Víkendové sídlo pozostáva z vstupnej chodby, 3 spálni pričom 2 spálne sa nachádzajú na 2 poschodí a jedna na prízemí, spoločenská miestnosť je prepojená s kuchyňou odkiaľ je východ na priestrannú terasu, na prízemí sa nachádza taktiež aj kúpeľňa spojená s WC. Chata má aj suterén, v ktorom sa nachádza priestranná technická miestnosť. Vykurovanie je zabezpečené krbom na tuhé palivo. Teplá voda je zabezpečená prostredníctvom prietokového ohrievača. Chata sa predáva aj s príslušenstvom, ako je motorový čln Kolibri 3m s pevným dnom – motor Yamaha 5HP kupované, ako nové rv. 2014. Ak hľadáte nehnuteľnosť na oddych a relax spojený s nádherným výhľadom v blizskoti Košíc neváhajte nás kontaktovať. Chata sa predáva kompletne so zariadením.

Cena je 135 000 EUR vrátane celkového vybavenia tejto nehnuteľnosti.

V okolí sa nachádza Penzión Lesanka, kde si môžte vychutnať welness pri nepriazdnivom počasí alebo obed s priateľmi.

Ak si aj vy viete predstaviť oddych po náročnom týždni s takouto scenériou kontaktujte nás na tel. čísle +421 914 253 635.

Podrobné informácie

Počet izieb

3

Počet poschodí

2

Kúpeľňa

áno

Zariadenie

zariadený

Krb

áno

Rozloha pozemku

593 m2

Zastavaná plocha

52 m2

Úžitková plocha

117 m2

Celková rozloha

593 m2

Postavené z

drevostavba

Vykurovanie

vlastné - pevné palivo