Adresa

Kraj:

Mesto:

Košice - mestská časť Staré Mesto

Ulica:

Tomášikova

Cena: 157 000,- €

Vlastníctvo:

osobné

Typ:

predaj - exkluzívne

Stav:

úplne prerobený

Pripravujeme pre Vás exkluzívny 2. izbový byt na predaj. Byt sa nachádza v metstkej časti Staré mesto, pešou dostupnosťou do centra mesta a zároveň pár krokov od zeleného parku. Pokial hľadáte stýlové bývanie v centre mesta s jedinečnou atmosférou, je táto nehnuteľnosť niečo pre Vás.

Starostlivým výberom materiálov a dôrazom na profesionálny koncept rekonštrukcie Vám ponúkame na predaj kvalitne dokončený byt s jedinečnou atmosférou a dizajnom. Vytvorili sme kompletne zrekonštruovaný priestor avšak zanechali sme pôvodné prvky ako dubové parkety, replika pôvodných okien, vysoké stropy a dispozičné riešenie bytu. Zároveň sme prepojili moderné a funkčné prvky pre pohodlné bývanie. Výbava bytu zahrňuje vstavanú kuchynskú linku so spotrebičmi, kompletné osvetlenie bytu, vymené interierové a exterierové dvere, značkové vybavenie kúpelne a pod. Byt má samostatné vykurovanie novým plynovým kotlom.

Byt disponuje priestrannou vstupnou chodbou, ktorá bude oddelená modernou priečkou od zvyšku bytu. Priestranna obývačka je orientovaná na juho – západ, kde je priestor pre realizáciu krbu a jedálenskej časti. Priestranná spálňa je orientovaná severo – východne. Moderná kuchyňa disponuje vstavanými spotrebičmi a dizajnovými prvkami, je krásne presvetlenná veľkým oknom orientovaným do tichého dvora. Kúpeľňa s priestranný sprchovacím kútom a samostatné WC.

Plánované dokončenie bytu – január 2020.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Ing. Dominika Tomčová
+421 904 053 526

Podrobné informácie

Počet izieb

2

Výťah

nie

Kúpeľňa

sprchovací kút

Pivnica

áno

Úžitková plocha

59.68 m2

Celková rozloha

60 m2

Balkón

nie

Postavené z

tehla

Zateplený objekt

áno

Vykurovanie

vlastné - plyn

Plyn

áno